Serie
Een Caraïbisch moordmysterie in Miss Marple
Janine van Rooden
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 11-10-22 21:40

Tussen 1984 en 1992 bewerkte de BBC alle twaalf misdaadromans van Agatha Christie over Miss Marple tot tv-films. In deze geliefde versies, die zeer trouw blijven aan het bronmateriaal, speelt Joan Hickson de rol van de speurder op leeftijd.
Miss Marple
In de aflevering van deze week bevindt Miss Marple zich op een wat vreemde locatie: de dame die zo gehecht is aan haar dorpje St Mary Mead is op vakantie op het Caraïbische eiland Barbados, waar ze kennismaakt met de gepensioneerde majoor Palgrave (Frank Middlemass). De oud-officier vertelt haar een sterk verhaal over een ongrijpbare moordenaar. Marple neemt hem niet erg serieus, totdat de man dezelfde nacht onder verdachte omstandigheden om het leven komt. Kortom: er is werk aan de winkel voor de amateurdetective.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Goed nieuws voor de fans van Face to Face: seizoen 3 komt naar Viaplay
De fans van Face to Face moeten zo snel mogelijk afdwalen naar streamingdienst Viaplay. Sinds 14 januari is het tweede seizoen van deze Deense misdaadreeks te zien. Deel drie volgt al in februari.
De loting van het Eurovisie Songfestival 2023 komt eraan: dit is wanneer
Het duurt nog even voordat het Eurovisie Songfestival-geweld weer losbarst, maar toch wordt de eerste hobbel vandaag al genomen. Het is tijd voor de Allocation Draw, oftewel de loting.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 09:07Thema van Eurovisie Songfestival 2023 bekendgemaakt
08:20Eigen realityserie voor Roy Donders
08:16De TV van gisteren: De Slimste Mens blijft ook in laatste reguliere speelweek met stip op 1.
16:48Fans van Heel Holland Bakt kunnen opgelucht ademhalen
16:41Daphne niet te zien in Bridgerton seizoen 3