TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
John Cardinal (Billy Campbell) bewees in de eerste twee seizoenen van de naar hem genoemde politieserie al dat hij een politieman is die zich in zaken vastbijt. Dat zal bij het onderzoek dat centraal staat in het derde seizoen niet anders zijn. Zijn vrouw Catherine lijkt zelfmoord te hebben gepleegd, en Cardinal lijkt dat aanvankelijk te accepteren.
Maar onderhuids broeit het weer eens bij de speurder, en dat wordt er niet minder op als hij anonieme kaartjes begint te krijgen waarop geschreven is dat de agent zelf zijn vrouw heeft vermoord. Dat laat hij niet over zijn kant gaan: verbeten begint hij aan een speurtocht naar de ware toedracht. Intussen probeert hij met zijn partner Lise Delorme (Karine Vanasse) nog een andere dubbele moord op te lossen.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen