TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jessica Fletcher (Angela Lansbury) is te gast in een tv-studio om samen met twee collega-schrijver een reclamefilmpje voor een boekenclub op te nemen. Ook Arnold Wynn is daar, een groot fan van de drie auteurs. Even later ligt hij dood in de gang. Wat is er gebeurd?
Zoals gebruikelijk laat Fletcher het oplossen van deze zaak niet aan de politie over, maar bemoeit ze zich met het onderzoek. Een garantie voor succes, is na elf seizoenen van Murder, She Wrote duidelijk. Lansbury maakte twaalf reeksen van in totaal 264 afleveringen van de misdaadserie.
Deze herfst overleed ze, vijf dagen voor haar 97e verjaardag. Toch is ze binnenkort nog eenmaal te zien: ze speelt een kleine rol in de detectivefilm The Glass Onion, die vanaf 23 december op Netflix staat.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger