TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jessica Fletcher (Angela Lansbury) is te gast in een tv-studio om samen met twee collega-schrijver een reclamefilmpje voor een boekenclub op te nemen. Ook Arnold Wynn is daar, een groot fan van de drie auteurs. Even later ligt hij dood in de gang. Wat is er gebeurd?
Zoals gebruikelijk laat Fletcher het oplossen van deze zaak niet aan de politie over, maar bemoeit ze zich met het onderzoek. Een garantie voor succes, is na elf seizoenen van Murder, She Wrote duidelijk. Lansbury maakte twaalf reeksen van in totaal 264 afleveringen van de misdaadserie.
Deze herfst overleed ze, vijf dagen voor haar 97e verjaardag. Toch is ze binnenkort nog eenmaal te zien: ze speelt een kleine rol in de detectivefilm The Glass Onion, die vanaf 23 december op Netflix staat.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026