TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jessica Fletcher (Angela Lansbury) is te gast in een tv-studio om samen met twee collega-schrijver een reclamefilmpje voor een boekenclub op te nemen. Ook Arnold Wynn is daar, een groot fan van de drie auteurs. Even later ligt hij dood in de gang. Wat is er gebeurd?
Zoals gebruikelijk laat Fletcher het oplossen van deze zaak niet aan de politie over, maar bemoeit ze zich met het onderzoek. Een garantie voor succes, is na elf seizoenen van Murder, She Wrote duidelijk. Lansbury maakte twaalf reeksen van in totaal 264 afleveringen van de misdaadserie.
Deze herfst overleed ze, vijf dagen voor haar 97e verjaardag. Toch is ze binnenkort nog eenmaal te zien: ze speelt een kleine rol in de detectivefilm The Glass Onion, die vanaf 23 december op Netflix staat.
Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'
09:45Özcan Akyol eerste gast van Griet Op de Beeck in Zomergasten
08:44Concert at Sea-concert van Suzan en Freek binnenkort op NPO1 te zien