TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Voor de meeste mensen betekent een reisje naar de Caraïben dat ze op hagelwitte stranden tussen de palmbomen vakantie gaan vieren. Dat geluk heeft Jessica Fletcher (Angela Lansbury) deze keer niet, want zij moet aan de bak.
In de start van het tweede seizoen is een luxeresort haar werkterrein. De moordenoplossende detectiveschrijver kreeg al lange tijd verontrustende brieven van een van haar vriendinnen en die vriendin is uiteindelijk om het leven gebracht in het resort. Daarom besluit Jessica er incognito naartoe te gaan en aan te pappen met iedereen die er mogelijk wat mee te maken heeft gehad.
Op het eiland spreekt men van een uit de hand gelopen overval, maar daar legt Jessica zich niet zo makkelijk bij neer. Zij vermoedt dat er meer speelt en dat de dader dichtbij is.
De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Talk to Me
11:39Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'