TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jane Tennant (Vanessa Minnillo) en haar collega's kunnen niet rustig opstarten aan het begin van het tweede seizoen van NCIS: Hawaii. De beruchte terrorist Herman Maxwell heeft aangekondigd onderweg te zijn naar het eiland. Dat is vreemd, want waarom komt hij die kant op terwijl hij weet dat hij door het team gezocht wordt?
Een mogelijk antwoord op die vraag is dat er een wereldwijde maritieme oefening met veel aanwezige pers gepland staat: een goede gelegenheid voor een aanslag. Maxwell zit gek genoeg niet in het vliegtuig. Iedereen die wel aan boord van de vlucht zat is, behalve de piloot, bij aankomst overleden.
Op een mobiele telefoon van een slachtoffer is een video te zien van Maxwell waarop hij laat zien dat hij al op het eiland is en hij het team dus heeft misleid.
Het tweede seizoen NCIS: Hawaii is vanaf maandag 21 augustus wekelijks om 20:30 uur te zien op Net5.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'