TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor de internationale remake van Heartbreak High kocht de Nederlandse producent Jeroen Koopman van NewBe de rechten van de serie. Voor de remake wil Jeroen ook de originele cast benaderen: “Je wil gewoon weten of Drazic en Anita nog samen zijn", zegt Jeroen tegen Broadcast Magazine.
De serie Heartbreak High werd in de jaren 90 uitgezonden bij de Vara op de NPO. De Australische dramaserie volgde een groep vrienden op een fictieve highschool. Drazic (Calvin Mulvey, foto boven artikel)) en Anita (Lara Cox) waren de populairste karakters uit de serie. Daarnaast had je nog Ryan, Sarah, Nikkie en Mai.
De aankoop van de rechten had overigens nog heel wat voeten in de aarde. De oorspronkelijke producent, Ben Gannon, was namelijk in 2007 overleden. Daarop volgde een zoektocht naast wie de rechten nu bleek te hebben. Dat was ene Brian Abel uit Londen. Hij verkocht de rechten uiteindelijk aan de Nederlanders. Hij hoopt dat de serie nog beter zal worden dan et origineel.
Producent Jeroen Koopman is blij dat de serie waar hij vroeger zelf naar keek nu van hem is. "Het is een eer om iets te mogen doen met de serie die zo belangrijk voor me was toen ik een tiener was. Ik herinner me nog hoe ik na school op de fiets naar huis racete om Heartbreak High te kunnen kijken. Het voelt heel speciaal om de serie terug te brengen voor een nieuwe generatie kijkers.”
Wanneer de serie ook daadwerkelijk te zien is, is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
Nicolette Kluijver deelt hoopvol nieuws over gezondheid
13:38Eerste beelden van The Voice of Holland beloven veel goeds
12:51Deze BN'ers doen mee aan De Quiz van het Jaar met Linda de Mol
11:52René van der Gijp ziet eerste beelden van De Geur van Succes met Sylvie Meis: ‘Dit is echt heel erg’
10:18Nieuw seizoen No Way Back VIPS ook te zien op Videoland