TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De makers hebben dit zojuist onthuld via de socials van de show. Ze laten tevens weten dat de opnames hiervoor al zijn afgerond.
Het is echter geen nieuws dat de populaire politieserie een zesde seizoen krijgt. Eerder dit jaar kondigden de makers dat al aan met een veelzeggende foto van Hein Berg (Huub Stapel). Fans spraken daarbij direct het vermoeden uit dat de acteur een nog grotere rol zou krijgen in de afleveringen die gaan komen. Zo schreef een fan: "Ik zei het al, als ik het goed heb, gaat seizoen zes om Hein Berg, want hij had een open einde met een vrouw."
Toch hebben de andere castleden ook niets te vrezen. Het is namelijk behoorlijk aannemelijk dat ook Dries (Mark van Eeuwen), Noucha (Ortál Vriend), Stan (Cees Geel) en Esther (Maartje van de Wetering) terugkeren. Voor nieuwkomer Laura (Jennifer Wets) wacht een ander lot: zij overleefde het afgelopen seizoen namelijk niet en zal dus niet te zien zijn.
Flikken Rotterdam is vanaf 26 augustus weer wekelijks te zien op NPO1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'