TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na de positieve reacties op het eerste seizoen van de serie Nood heeft BNNVARA besloten dat er een nieuw seizoen komt.
In de serie Nood vormen fictieve telefoongesprekken vanuit de 112-meldkamer de rode draad. Onder grote druk moeten vier centralisten de meest heftige noodgevallen afhandelen.
Melody Klaver, die één van deze centralisten speelt, is in de wolken met dit goede nieuws: “Heel tof dat Nood een tweede seizoen krijgt, omdat elke aflevering weer door een andere schrijver geschreven gaat worden, waardoor de serie ook een soort kweekvijver voor nieuw talent is”.
Achter de schermen wordt al druk gewerkt aan het nieuwe seizoen. De opnames vinden aankomend voorjaar plaats en het resultaat is dit najaar te zien op televisie.
Momenteel is het huidige seizoen van Nood iedere dinsdag te zien op NPO 1.
Joris Linssen zou voor Hello Goodbye niet naar een commerciële omroep gaan
13:20BN'ers doen massaal mee aan deze trend (en wij ook)
12:32Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'