TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na de positieve reacties op het eerste seizoen van de serie Nood heeft BNNVARA besloten dat er een nieuw seizoen komt.
In de serie Nood vormen fictieve telefoongesprekken vanuit de 112-meldkamer de rode draad. Onder grote druk moeten vier centralisten de meest heftige noodgevallen afhandelen.
Melody Klaver, die één van deze centralisten speelt, is in de wolken met dit goede nieuws: “Heel tof dat Nood een tweede seizoen krijgt, omdat elke aflevering weer door een andere schrijver geschreven gaat worden, waardoor de serie ook een soort kweekvijver voor nieuw talent is”.
Achter de schermen wordt al druk gewerkt aan het nieuwe seizoen. De opnames vinden aankomend voorjaar plaats en het resultaat is dit najaar te zien op televisie.
Momenteel is het huidige seizoen van Nood iedere dinsdag te zien op NPO 1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis