TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat Rico Verhoeven als nieuweling in Undercover zou meedoen, was al bekend. De kickbokser is in het nieuwe seizoen de lijfwacht van Ferry Bouman. Maar er komt ook een drietal andere personages richting het spannende universum van Ferry.
Lees ook: Alles wat we weten over het nieuwe seizoen!
Het gaat om de Nederlandse actrice Sanne Samina Hanssen die Sharon speelt en de Vlaamse acteurs Sebastien Dewaele als JP en Wim Willaert als Laurent. De Vlaamse Ruth Becqaurt speelt Nathalie.
In het nieuwe seizoen zit Ferry in de bak, waar hij een moorddadig plan bedenkt om wraak te nemen op onze favoriete undercoveragenten Bob Lemmens (Tom Waes) en Kim de Rooij (Anna Drijver). Zij houden zich inmiddels bezig met de wapenhandel.
Undercover 2 staat op 6 september op Netflix.
Zaterdag in The Tribute: Cesar Zuiderwijk in tranen
13:05Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'
12:19Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'