TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Goed nieuws voor iedereen die van series van eigen bodem houdt: er komen er heel wat aan bij Videoland het komende jaar.
Eén daarvan is de nieuwe dramaserie Narcostad naar een idee van Nasrdin Dchar.
We kennen Nasrdin natuurlijk als acteur (Mocro Maffia) en als presentator (Bestemming X), maar hij heeft blijkbaar nog veel meer in zijn mars.
De Nederlandse dramaserie gaat over de ernstige gevolgen van het groeiende drugsgebruik in Rotterdam. Er wordt vooral gefocust op hoe slachtoffers vaak zelf daders worden, maar de serie laat ook zien dat je je weer kunt ontworstelen aan die criminele wereld en dat er uiteindelijk altijd hoop is op een beter leven.
Narcostad wordt op dit moment gemaakt en is naar verwachting volgend jaar te zien bij Videoland. De cast wordt later bekendgemaakt.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken