TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de twee laatste afleveringen van Nightsleeper raast de gehackte nachttrein van Glasgow naar Londen voort naar een onzeker lot. Omdat de Britse thrillerserie in 'real time' wordt verteld, tikken de minuten weg naar de spannende climax.
Terwijl voormalig politieagent Joe (Joe Cole) aan boord zoekt naar een manier om de trein te stoppen, zit cyberexpert Abby (Alexandra Roach) op het bureau van het National Cyber Security Centre in een lastig parket. Bij de hack is computercode gebruikt die door Abby is geschreven, en dus heeft ze heel wat uit te leggen.
Collega Raj neemt ondertussen haar taken over, maar Joe weet niet of hij hem wel kan vertrouwen. Daarnaast heeft de agent zijn handen vol aan de nasleep van een pistoolschot en de vondst van een verstekeling.
Deze afleveringen van Nightsleeper zijn op zaterdag 18 januari 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 3.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie