TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de twee laatste afleveringen van Nightsleeper raast de gehackte nachttrein van Glasgow naar Londen voort naar een onzeker lot. Omdat de Britse thrillerserie in 'real time' wordt verteld, tikken de minuten weg naar de spannende climax.
Terwijl voormalig politieagent Joe (Joe Cole) aan boord zoekt naar een manier om de trein te stoppen, zit cyberexpert Abby (Alexandra Roach) op het bureau van het National Cyber Security Centre in een lastig parket. Bij de hack is computercode gebruikt die door Abby is geschreven, en dus heeft ze heel wat uit te leggen.
Collega Raj neemt ondertussen haar taken over, maar Joe weet niet of hij hem wel kan vertrouwen. Daarnaast heeft de agent zijn handen vol aan de nasleep van een pistoolschot en de vondst van een verstekeling.
Deze afleveringen van Nightsleeper zijn op zaterdag 18 januari 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
B&B Vol Liefde-deelnemer Ben overleden
09:47Video: Overleeft iemand het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen niet?
09:37'Beau van Erven Dorens presenteert nieuw programma The Box'
09:05Video: Noa Vahle krijgt Job Knoester stil in De Oranjezomer: ‘Kap met het vergelijken’
08:27De TV van gisteren: Weinig verschil in kijkcijfers voor De Oranjezomer na presentator switch