TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de twee laatste afleveringen van Nightsleeper raast de gehackte nachttrein van Glasgow naar Londen voort naar een onzeker lot. Omdat de Britse thrillerserie in 'real time' wordt verteld, tikken de minuten weg naar de spannende climax.
Terwijl voormalig politieagent Joe (Joe Cole) aan boord zoekt naar een manier om de trein te stoppen, zit cyberexpert Abby (Alexandra Roach) op het bureau van het National Cyber Security Centre in een lastig parket. Bij de hack is computercode gebruikt die door Abby is geschreven, en dus heeft ze heel wat uit te leggen.
Collega Raj neemt ondertussen haar taken over, maar Joe weet niet of hij hem wel kan vertrouwen. Daarnaast heeft de agent zijn handen vol aan de nasleep van een pistoolschot en de vondst van een verstekeling.
Deze afleveringen van Nightsleeper zijn op zaterdag 18 januari 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'