TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de twee laatste afleveringen van Nightsleeper raast de gehackte nachttrein van Glasgow naar Londen voort naar een onzeker lot. Omdat de Britse thrillerserie in 'real time' wordt verteld, tikken de minuten weg naar de spannende climax.
Terwijl voormalig politieagent Joe (Joe Cole) aan boord zoekt naar een manier om de trein te stoppen, zit cyberexpert Abby (Alexandra Roach) op het bureau van het National Cyber Security Centre in een lastig parket. Bij de hack is computercode gebruikt die door Abby is geschreven, en dus heeft ze heel wat uit te leggen.
Collega Raj neemt ondertussen haar taken over, maar Joe weet niet of hij hem wel kan vertrouwen. Daarnaast heeft de agent zijn handen vol aan de nasleep van een pistoolschot en de vondst van een verstekeling.
Deze afleveringen van Nightsleeper zijn op zaterdag 18 januari 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 3.
GTST Spoilers - maandag 13 t/m donderdag 16 april 2026
20:10Marcel van Roosmalen en Gijs Groenteman in gesprek met Talpa over programma bij NET5
12:01'Dit maakt Het Verhaal van Nederland zo'n succes'
11:05Zien we Nance Coolen binnenkort terug op televisie?
10:34Zien: Zo vieren de families uit Een Huis Vol Pasen dit jaar