TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de twee laatste afleveringen van Nightsleeper raast de gehackte nachttrein van Glasgow naar Londen voort naar een onzeker lot. Omdat de Britse thrillerserie in 'real time' wordt verteld, tikken de minuten weg naar de spannende climax.
Terwijl voormalig politieagent Joe (Joe Cole) aan boord zoekt naar een manier om de trein te stoppen, zit cyberexpert Abby (Alexandra Roach) op het bureau van het National Cyber Security Centre in een lastig parket. Bij de hack is computercode gebruikt die door Abby is geschreven, en dus heeft ze heel wat uit te leggen.
Collega Raj neemt ondertussen haar taken over, maar Joe weet niet of hij hem wel kan vertrouwen. Daarnaast heeft de agent zijn handen vol aan de nasleep van een pistoolschot en de vondst van een verstekeling.
Deze afleveringen van Nightsleeper zijn op zaterdag 18 januari 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 3.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer