TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Joost Prinsen en Noraly Beyer gaan voor het eerst samen acteren. Het stel dat in het echte leven al anderhalf jaar bij elkaar is, speelt ook een koppel in de dramaserie Nood.
Beyer vertolkt de rol van Annie, een vrouw met dementie die de centrale belt omdat er een pannetje in brand staat. Haar man Leen (Prinsen) en centralist Lieke (Melody Klaver) proberen haar intussen in de slaapkamer te houden. Dat lukt, maar dan herinnert Annie zich dat ze haar parkieten moet redden.
Klaver was tijdens de draaidagen van Beyer en Prinsen aanwezig en zag meteen de chemie tussen haar tegenspelers. Zo vond ze het ontroerend om te zien dat Prinsen zijn partner liefdevol hielp met haar acteerspel. Alleen wist Klaver toen nog niet dat beiden ook in werkelijkheid een stel zijn.
Roxeanne Hazes over The Passion: 'Het is echt op mijn lijf geschreven'
13:07Dit zijn de eerste beelden van De Bachelorette
12:16Arrie en Simoon uit Ik Vertrek na pittig jaar: 'Van de ene op de andere dag stond alles stil'
11:09Albert Verlinde reageert op speculaties over terugkeer naar Vandaag Inside
10:41Edson da Graça verbaast zich erover dat elke BN'er een documentaire krijgt