TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Centralist Stef (Kiefer Zwart) voelt als nieuwkomer op de 112-alarmcentrale van Nood heel wat bewijsdrang. Hij wil niet onderdoen voor ervaren collega's als Lieke (Melody Klaver), maar dit dreigt zich vanavond te gaan wreken.
Stef heeft een griepje onder de leden en is allesbehalve scherp, maar hij besluit toch naar zijn werk te komen. Alles lijkt goed te gaan, tot hij een telefoontje krijgt over een complexe gijzelingssituatie. Een van de twee gijzelaars heeft een hartaanval en moet direct geholpen worden, maar de enige die hulp kan bieden is de persoon die ze gevangen houden.
Het is aan Stef om de penibele situatie tot een goed eind te brengen. Acteur Kiefer Zwart (34) speelde tot vorig jaar de rol van de boosaardige huisarts Roman van Loon in GTST.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht