TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De zomer in Nederland lijkt maar niet door te willen breken. Des te lekkerder om daarom vanaf de bank in zomerse sferen te komen en weg te zwijmelen in de Spaanse zon, want alle oude seizoenen van de serie Costa! uit 2001 zijn nu te zien op Videoland.
Bingen maar!
Weet je de serie Costa! nog waar het allemaal mee begon in 2001? Met Katja Schuurman, Froukje de Both, Michiel Huisman, Daan Schuurmans, Georgina Verbaan, Kürt Rogiers, John Wijdenbosch en Peggy Jane de Schepper. De serie was één van de populairste programma’s in die tijd en je kunt weer nostalgie ophalen want alle vier seizoenen zijn nu te zien op Videoland.
In 2001 kwam eerst de film Costa! uit en dat bleek zo’n succes dat besloten werd er ook een serie over te maken. De serie volgt (net als de film trouwens) de levens van verschillende Nederlandse jongeren die als propper werken in het Spaanse Salou.
Daar beleven ze natuurlijk allemaal avonturen, maar komen er ook verschillende maatschappelijke problemen aan bod, zoals vriendschap, romantische relaties, geaardheid, verkrachting, alcohol, drugs en zwangerschap.
Seizoen 1 tot en met 4 van Costa! de serie is nu te zien op Videoland. De film uit 2001 is ook te zien op Videoland.
Als je de oude seizoenen weer helemaal hebt gebinged, dan kun je meteen door naar de nieuwere versie Costa!! uit 2022. Alhoewel deze film niet als direct vervolg gezien moet worden. Het is een losstaand verhaal dat zich toevallig afspeelt op dezelfde locatie als twintig jaar geleden. Ook is Katja Schuurman, het enige bekende gezicht uit die tijd. Zij speelt nu de moeder van hoofdrolspeelster Anna, vertolkt door Abbey Hoes.
Costa!! de film is ook te zien op Videoland.
Om het meteen helemaal af te toppen is afgelopen jaar een serie van Costa uitgekomen dat weer een vervolg is op de film uit 2022. Dit keer met acteurs Lisa Zweerman, Bo Maerten, Oscar Aerts, Roeland Fernhout, Sinan Eroglu en Katja Schuurman.
Costa!! De Serie is te zien op Netflix.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden