TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was al bekend dat er een derde seizoen van Oogappels kwam, maar nu is er ook een datum geprikt. De dramaserie keert vanaf 24 maart terug op de buis.
In Oogappels worden vier verschillende gezinnen gevolgd waarin de ouders worstelen met de opvoeding van hun kinderen. De ouders leggen de lat nogal hoog en dat maakt het niet altijd even makkelijk voor de koters.
Onder anderen Bracha van Doesburgh, Malou Gorter, Eva van der Gucht, Ramsey Nasr en Maryam Hassouni spelen in Oogappels. De serie werd vorig jaar genomineerd voor de Zilveren Nipkowschijf.
Het derde seizoen van Oogappels begint dus op 24 maart bij BNNVARA. Mocht je de eerste twee seizoenen nog niet gezien hebben, wees dan niet getreurd. Ze zijn terug te kijken via NPO Plus.
Vertrekt Hassan Slaby binnenkort uit GTST?
09:04Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026