TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was al bekend dat er een derde seizoen van Oogappels kwam, maar nu is er ook een datum geprikt. De dramaserie keert vanaf 24 maart terug op de buis.
In Oogappels worden vier verschillende gezinnen gevolgd waarin de ouders worstelen met de opvoeding van hun kinderen. De ouders leggen de lat nogal hoog en dat maakt het niet altijd even makkelijk voor de koters.
Onder anderen Bracha van Doesburgh, Malou Gorter, Eva van der Gucht, Ramsey Nasr en Maryam Hassouni spelen in Oogappels. De serie werd vorig jaar genomineerd voor de Zilveren Nipkowschijf.
Het derde seizoen van Oogappels begint dus op 24 maart bij BNNVARA. Mocht je de eerste twee seizoenen nog niet gezien hebben, wees dan niet getreurd. Ze zijn terug te kijken via NPO Plus.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws
13:51Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'
13:06Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven