TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Max mag met zijn gastgezin mee op vakantie naar Dubai. Het is in Oogappels alleen de vraag hoe zijn ouders op deze mededeling reageren. Ook in de andere gezinnen is het tijd om vakantieplannen te maken. Voor Merel, Erik en de kinderen uit hun samengestelde gezin ziet de vakantie er na de scheiding anders uit. Lieke (Susan Radder) wil niet met haar moeder op vakantie.
Wanneer haar jongere zus Hansje (Juna de Leeuw) dit hoort, weigert ook zij mee te gaan. Merel staat bekend als een harde tante die nogal eens uit haar slof kan schieten. Dat merkt ook actrice Malou Gorter, die Merel speelt. “Wat ik zo grappig vind, is dat ik om me heen hoor dat mannen haar echt verschrikkelijk vinden. Vrouwen kunnen haar nog wel vergeven”, zegt ze op de BNNVARA-site.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal