TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De serie was een tijd geleden al aangekondigd, maar nu heeft Videoland eindelijk de datum bekendgemaakt waarop we de gloednieuwe komedie Moedermaffia kunnen zien. En we hoeven niet eens zo heel lang meer te wachten.
Vanaf 30 september staat de serie online.
In een videoboodschap laat actrice Loes Haverkort weten dat zij één van de hoofdrollen speelt in de serie. Ook laat ze al een beetje doorschemeren waar de serie over zal gaan, alhoewel de titel natuurlijk al boekdelen spreekt.
“Moedermaffia gaat over hoe we allemaal ons best doen om de perfecte moeder te zijn en vooral hoe we daar allemaal glansrijk in falen. En iedereen heeft er een mening over, maar puntje bij paaltje doen we allemaal maar wat. Toch?”
Eerder gaf Videoland al een verklaring over de serie. "Met deze scherpe comedy biedt Videoland een herkenbaar inzicht in de bemoeizuchtige en vaak grensoverschrijdende moedermaffia die zowel offline als online ongefilterd toeslaat. Een hilarische ode aan alle moeders van Nederland."
Wie er nog meer een rol in de serie te pakken heeft, naast Loes Haverkort, is nog niet bekend. Moedermaffia is dus vanaf 30 september te zien op Videoland.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur