TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Poirot (David Suchet) bezoekt de tandarts en hoort niet veel later dat die een einde aan zijn leven heeft gemaakt. De privédetective vindt dat maar raar: het slachtoffer had geen financiële zorgen, zijn liefdesleven liep prima en ook emotioneel leek hij prima in zijn vel te zitten.
Poirot vermoedt vuil spel en vindt het tijd om de grijze cellen aan het werk te zetten. Iedereen die na hem op consult kwam, is verdacht. Dat blijkt een gemêleerd gezelschap: een invloedrijke bankdirecteur, een raadselachtige Indiër en de jonge fascist Frank Carter (Christopher Eccleston), die een hekel aan het slachtoffer had.
Dit was een van de eerste grote rollen van Eccleston. Hij was daarna te zien in series als Heroes, Doctor Who en de misdaadreeks True Detective.
Poirot is op vrijdag 2 mei 2025 om 20:25 uur te zien op RTL 8. (HH)
Deze BN'ers doen mee aan De Quiz van het Jaar met Linda de Mol
11:52René van der Gijp ziet eerste beelden van De Geur van Succes met Sylvie Meis: ‘Dit is echt heel erg’
10:18Nieuw seizoen No Way Back VIPS ook te zien op Videoland
09:31Tijl Beckand licht tipje van de sluier op over bestemming van nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje Op Reis
07:07De TV van gisteren: Kijkers lovend over Scrooge Live 2025