TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Winkelier Alice Asher uit Andover, serveerster Betty Barnard uit Bexhill-on-Sea en miljonair Carmichael Clarke uit Churston: heeft Hercule Poirot (David Suchet) te maken met een seriemoordenaar die geobsedeerd is door het alfabet? Het lijkt er sterk op in deze Poirot.
Het verhaal begint onschuldig, als zijn vriend Hastings (Hugh Fraser) terugkomt uit Zuid-Amerika, met een opgezette krokodil als souvenir voor de Belgische speurneus. Maar al snel slaat de stemming om als die een brief krijgt van een moordenaar die beweert slimmer te zijn dan Poirot.
Drie moorden zijn het resultaat en de grijze celletjes van de detective moeten aan de bak om hem te pakken te krijgen. Naar het boek Het ABC-mysterie van detectiveschrijver Agatha Christie uit 1936.
Deze aflevering van Poirot is op vrijdag 18 april 2025 om 20:25 uur te zien op RTL 8.
Partnerbijdrage
The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, Mr. Frank Visser doet uitspraak, The Mummy