TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Pernilla (Henriette Steenstrup) heeft haar dag niet. Aan het begin van het tweede seizoen van de Noorse serie Pørni krijgt de sociaal werker een klap van een cliënt, komt ze thuis in een chaotisch huis en krijgt ze ook nog fikse kritiek van haar eigen vader te verduren.
Op dit soort dagen mist ze haar zus, Pernilla's steun en toeverlaat die in het eerste seizoen is overleden. Ook in de liefde zit het Pernilla niet mee. Na haar scheiding begon ze een scharrel met collega Bjørnar (Gunnar Eiriksson), maar nu is gebleken dat hij vader wordt na een onenightstand met een andere vrouw weigert Pernilla nog met hem te spreken.
Hoofdrolspeler Henriette Steenstrup bedacht de komische dramaserie zelf en schreef ook voor seizoen twee weer alle afleveringen.
Het nieuwe seizoen van Pørni is vanaf dinsdag 22 augustus wekelijks te volgen op NPO1 en NPO Start.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato