TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Pernilla (Henriette Steenstrup) heeft haar dag niet. Aan het begin van het tweede seizoen van de Noorse serie Pørni krijgt de sociaal werker een klap van een cliënt, komt ze thuis in een chaotisch huis en krijgt ze ook nog fikse kritiek van haar eigen vader te verduren.
Op dit soort dagen mist ze haar zus, Pernilla's steun en toeverlaat die in het eerste seizoen is overleden. Ook in de liefde zit het Pernilla niet mee. Na haar scheiding begon ze een scharrel met collega Bjørnar (Gunnar Eiriksson), maar nu is gebleken dat hij vader wordt na een onenightstand met een andere vrouw weigert Pernilla nog met hem te spreken.
Hoofdrolspeler Henriette Steenstrup bedacht de komische dramaserie zelf en schreef ook voor seizoen twee weer alle afleveringen.
Het nieuwe seizoen van Pørni is vanaf dinsdag 22 augustus wekelijks te volgen op NPO1 en NPO Start.
De streamingtip van de week: Wuthering Heights op HBO MAX
10:42Het Perfecte Plaatje op Reis is drie keer per week te zien en dit is de startdatum
10:11Johnny de Mol presenteert De WK Kwis voor SBS6
09:41SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag