TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shelley Morrison overleed in een ziekenhuis in Los Angeles na een kort ziekbed. De uit El Salvador afkomstige actrice zou eigenlijk maar een aflevering meedoen als Rosario in Will & Grace, maar de chemie met Megan Mullally (Karen) was zo goed dat de schrijvers haar in acht seizoenen Will & Grace 68 keer lieten terugkomen. Rosario had een scherpe tong en zette Karen af en toe lekker op haar nummer. In de revival van Will & Grace was Rosario niet meer te zien. Morrison was inmiddels met pensioen en vond het wel welletjes.
Voor Will & Grace was Shelley Morrison vooral bekend van de serie De vliegende non uit de jaren zestig waarin ze zuster Sixto speelde. Ze had verder rollen in The Partridge family, General Hospital en de romantische comedy Fools rush in uit 1997 met Salma Hayek en Matthew Perry.
De cast van Will & Grace is verdrietig over de dood van 'hun' Rosario.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie