TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shelley Morrison overleed in een ziekenhuis in Los Angeles na een kort ziekbed. De uit El Salvador afkomstige actrice zou eigenlijk maar een aflevering meedoen als Rosario in Will & Grace, maar de chemie met Megan Mullally (Karen) was zo goed dat de schrijvers haar in acht seizoenen Will & Grace 68 keer lieten terugkomen. Rosario had een scherpe tong en zette Karen af en toe lekker op haar nummer. In de revival van Will & Grace was Rosario niet meer te zien. Morrison was inmiddels met pensioen en vond het wel welletjes.
Voor Will & Grace was Shelley Morrison vooral bekend van de serie De vliegende non uit de jaren zestig waarin ze zuster Sixto speelde. Ze had verder rollen in The Partridge family, General Hospital en de romantische comedy Fools rush in uit 1997 met Salma Hayek en Matthew Perry.
De cast van Will & Grace is verdrietig over de dood van 'hun' Rosario.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde