TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De twintigers Aisha (Roziena Salihu) en Farah (Ahlaam Teghadouini) delen als beste vriendinnen een klein appartement in Rotterdam. De nieuwe vijfdelige dramaserie Rotown volgt de twee in hun dagelijkse leven vol verwachtingen en spanningen. Beiden staan aan het begin van hun carrière, moeten zorgen dat ze op eigen benen staan en voelen de druk die mensen in hun omgeving op ze leggen.
In de eerste aflevering bezoeken Aisha en Farah het nieuwe fusioncafé van hun vriend Orlando (Kendrick Etmon). Bij dat bezoek wordt hun vriendschap direct op de proef gesteld.
Scenarioschrijver en regisseur is Fadua El Akchaoui, die eerder meeschreef aan series als Zina en Nood. Rotown is een remake van de succesvolle Amerikaanse online serie East of La Brea.
Muziekfeest verruilt het plein voor andere locatie
10:54KRO-NCRV zendt uitvaart van paus Franciscus live uit
10:47Video: Drama in The Real Housewives van het Zuiden: ‘Uitspraken van dat Mexicaantje kunnen niet door de beugel’
10:00De Rijdende Rechter past Mascha de Rooij als een jas: 'Ik ben wel echt oplossingsgericht'
09:40'RTL Boulevard deze zomer twee keer per avond te zien'