TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De twintigers Aisha (Roziena Salihu) en Farah (Ahlaam Teghadouini) delen als beste vriendinnen een klein appartement in Rotterdam. De nieuwe vijfdelige dramaserie Rotown volgt de twee in hun dagelijkse leven vol verwachtingen en spanningen. Beiden staan aan het begin van hun carrière, moeten zorgen dat ze op eigen benen staan en voelen de druk die mensen in hun omgeving op ze leggen.
In de eerste aflevering bezoeken Aisha en Farah het nieuwe fusioncafé van hun vriend Orlando (Kendrick Etmon). Bij dat bezoek wordt hun vriendschap direct op de proef gesteld.
Scenarioschrijver en regisseur is Fadua El Akchaoui, die eerder meeschreef aan series als Zina en Nood. Rotown is een remake van de succesvolle Amerikaanse online serie East of La Brea.
Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief