TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Georgiana Lambe (Crystal Clarke) moet op de blaren zitten na haar geheime afspraakje met haar geliefde, een politiek activist in Londen. Ze mag de deur niet uit zonder toestemming. Charlotte (Rose Williams) kan niet langer aan om Georgina zo ongelukkig te zien en schiet haar te hulp.
Terwijl heel Sanditon uitloopt voor een cricketwedstrijd laat ze de geliefden elkaar stiekem ontmoeten. De werknemers van Tom Parker (Kris Marshall) die hem helpen met zijn kuuroordplannen zouden ook meespelen in die wedstrijd, maar het ziet er naar uit dat dit niet doorgaat. De mannen zijn laaiend; ze wachten al weken op hun geld. Tom is in paniek, en niet alleen omdat hij blut is: als ‘zijn’ spelers niet komen opdagen, weet de rest van de inwoners dat hij hen niet betaalt. (HH)
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los
09:48Buddy Vedder wordt vast gezicht in Eén tegen 100