TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat Santos het Gouden Kalf Beste Televisiedrama van 2023 kreeg was een opsteker voor coscenarist Ashar Medina, die samen met coregisseur Giancarlo Sanchez het concept bedacht. Aanvankelijk wilden de studiegenoten van de Filmacademie iets maken over bendegeweld, maar ze ontdekten dat ze meer wilden vertellen.
"We wilden het ook hebben over familie, ambities en de liefde", zegt Medina in magazine Plot. "Vandaar dat het personage van Yola steeds belangrijker werd. Criminaliteit heeft er toevallig mee te maken."
In de laatste aflevering doen Yola en Glenn (Yootha Wong-Loi-Sing en Yannick Jozefzoon) elkaar een belofte. Voordat ze echt vrij zijn moeten ze nog één klus opknappen voor Yola's moeder Erveline (Romana Vrede), die haar imperium ziet instorten.
Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij
15:03Mama Monique over nieuwe schoondochter Veerle: 'Mike is echt heel gelukkig met haar'