TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Britse misdaadserie Shetland heeft afscheid genomen van hoofdrolspeler Douglas Henshall en zijn geliefde personage Jimmy Perez.
In dit nieuwe seizoen maakt de kijker kennis met Ruth Calder, een ervaren Londense rechercheur die op zoek is naar Ellen Quinn, de ooggetuige in een moordzaak. Omdat er twee huurmoordenaars op Ellens hielen zitten, is het belangrijk haar snel te vinden. Het spoor voert naar Shetland, een plek die Ruth maar al te goed kent en waar ze geen goede herinneringen aan heeft.
Op het eiland slaat ze de handen ineen met Tosh (Alison O'Donnell), die Jimmy's taken heeft overgenomen. Met haar vertolking van Ruth Calder moet de Schotse actrice Ashley Jensen de fans overtuigen dat Shetland nog bestaansrecht heeft na het vertrek van Henshall.
Shetland is op zaterdag 20 juli 2024 om 22:15 uur te zien op NPO 2.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers