TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Voor veel fans is het kijken van een nieuw reeks afleveringen van het Duitse kostuumdrama Sisi een traditie geworden rond de jaarwisseling. Ook het derde seizoen zit voor Sisi (Dominique Devenport) weer vol beproevingen, maar gelukkig zijn er ook romantische en moederlijke momenten voor de jonge keizerin van Oostenrijk.
Vanwege de politieke onrust in Europa lijkt het keizer Frans Jozef (Jannik Schümann) een goed idee als de negenjarige Rudolf aan zijn militaire opleiding begint. Het idee dat haar zoon lange marsen moet lopen en een ijzeren discipline zal ondergaan breekt Sisi's moederhart. Ze besluit Rudolf te beschermen en neemt samen met hem de benen. Frans Jozef is ondertussen bezig met het onderdrukken van de aanzwellende arbeidersprotesten in Wenen.
Het derde seizoen van Sisi is vanaf vrijdag 5 januari wekelijks rond 22:07 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO2. Vooruitkijken is mogelijk via NPO Plus.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij