TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ook in het tweede seizoen van Sister Boniface Mysteries gebruikt non annex forensisch onderzoeker zuster Boniface (Lorna Watson) haar expertise om een serie moordzaken op te lossen.
Wanneer de makers van het kinderprogramma Jolly Roger in Great Slaughter zijn voor opnamen, loopt dat slecht af. Na een ruzie wordt redacteur Dinah Morgan dood aangetroffen. Zuster Boniface en rechercheur Sam Gillespie (Max Brown) nemen de verdachten, onder wie de producent en de drie hoofdpersonen van het programma, onder de loep.
De serie speelt zich af in de jaren 60 en is een spin-off van de succesvolle misdaadserie Father Brown, waarin zuster Boniface voor het eerst te zien was. Bedenker Jude Tindall baseerde het personage op een van haar oud-leraressen.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse