TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
GTSTCourant meldt op basis van informatie van Gids.tv dat Stefano en Merel in de eerste week van april hun opwachting maken in het soapdorp.
Grote vraag is hoe de kijker Stefano gaat terugzien. Het stelletje vertrok begin dit jaar naar New York om drie weken vakantie te vieren en bij te komen van de donkere periode die Stefano doormaakt toen hij als gevolg van een dwarslaesie in een rolstoel belandde. Tijdens het tripje naar de Big Apple bleek er plaats voor Stefano in een revalidatiekliniek waar veelbelovende, experimentele behandeltechnieken gebruikt worden. Het zou dus maar zo kunnen dat de halfbroer van Ludo straks Meerdijk weer letterlijk en figuurlijk binnenstapt.
In de ruim drie maanden dat Stefano en Merel weg waren is er veel gebeurd. Het huwelijk tussen Ludo en Janine staat inmiddels op knappen, wat de sfeer in huize Sanders er niet beter op maakt. Merels vader Julian heeft de liefde gevonden bij Stefano's oude fysiotherapeute Elisa en voor de goede orde liijkt Merels broer Steef alsnog te vallen voor de charmes van Naomi, de dochter van Elisa.
De eerste GTST met Merel en Stefano is maandag 1 april al te zien op Videoland (geen grap!) en een week later bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie