TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
GTSTCourant meldt op basis van informatie van Gids.tv dat Stefano en Merel in de eerste week van april hun opwachting maken in het soapdorp.
Grote vraag is hoe de kijker Stefano gaat terugzien. Het stelletje vertrok begin dit jaar naar New York om drie weken vakantie te vieren en bij te komen van de donkere periode die Stefano doormaakt toen hij als gevolg van een dwarslaesie in een rolstoel belandde. Tijdens het tripje naar de Big Apple bleek er plaats voor Stefano in een revalidatiekliniek waar veelbelovende, experimentele behandeltechnieken gebruikt worden. Het zou dus maar zo kunnen dat de halfbroer van Ludo straks Meerdijk weer letterlijk en figuurlijk binnenstapt.
In de ruim drie maanden dat Stefano en Merel weg waren is er veel gebeurd. Het huwelijk tussen Ludo en Janine staat inmiddels op knappen, wat de sfeer in huize Sanders er niet beter op maakt. Merels vader Julian heeft de liefde gevonden bij Stefano's oude fysiotherapeute Elisa en voor de goede orde liijkt Merels broer Steef alsnog te vallen voor de charmes van Naomi, de dochter van Elisa.
De eerste GTST met Merel en Stefano is maandag 1 april al te zien op Videoland (geen grap!) en een week later bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)