TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat laat ze weten in een interview met Shownieuws.
Fans van Goede Tijden, Slechte Tijden vragen zich momenteel vast af: blijft Merel Verduyn in Meerdijk of niet? Vorige week nam het personage namelijk nog dramatisch afscheid van het dorp, maar in de 7000ste aflevering stond ze toch weer gewoon aan het ziekenhuisbed van haar vader Julian (Cas Jansen). Toch moeten fans niet te vroeg juichen: het is binnenkort écht voorbij voor Sophie Bouquet in GTST.
"Ik wil nieuwe kansen creëren voor mezelf. Ik wil een beetje uit het soapleventje en meer film gaan doen, meer thriller meer drama", vertelt de actrice in de video hieronder. "Ik heb Goede Tijden altijd gezien als een heel goede basis waar ik ontzettend veel heb geleerd, qua werk en persoonlijk, maar ik denk dat het voor mij nu wel tijd is om door te groeien naar film."
Opvallend genoeg valt het afscheid van Sophie Bouquet haast tegelijk met de terugkeer van Demi Verduyn en haar zoontje Tom. Hoelang zij blijven, is alleen nog de vraag.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Kijk ook vier afleveringen vooruit op Videoland.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, The hunting party, Daredevil
09:22EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'