TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ben je nog niet zover? Vergeet dan vooral onderstaand artikel niet door te nemen.
Lees ook: Komende week in GTST: Ambigue aftochten en de horrorhereniging
Julian wordt verrast door een boodschap uit onverwachte hoek. Ludo wil niet dat Stefano opgeeft en probeert hem tevergeefs over te halen om weer naar revalidatietherapie te gaan. Rik slaagt er niet in om Mats te vinden, maar ontdekt wel dat er veel meer dakloze jongeren zijn en wil iets voor ze doen.
Kaan suggereert dat de criminelen onder het personeel van Boks kunnen zitten. Hoe reageert Bing hierop? Nina onderdrukt haar pijn met betrekking tot Manu. Henk kan niet voorkomen dat Laura achter de waarheid komt van de appgroep. Janine raakt gefrustreerd door haar talkshow
Julian zet Rik aan het denken over wat hij met Mats wil. Bing laat zich niet ompraten door Luuk. Merel schrikt van Ludo's mededeling. Legt Janine zich neer bij de houding van haar zenderbaas?
Merel komt erachter waarom Stefano een belangrijke afspraak met een uitgever heeft afgezegd. Ze besluit hem koste wat het kost op te vrolijken. Ludo zet Jonathan in het zonnetje tijdens een netwerkbijeenkomst in De Rozenboom, maar wat is hij echt van plan?
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL4. Op de hoogte blijven? Houd deze pagina in de gaten.
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa