TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De vlag ging uit bij de Star trek-fans toen ze hoorden dat er een nieuwe serie zou komen rond Jean-Luc Picard (Patrick Stewart). Het eerste seizoen van de reeks rond de kapitein uit Star trek: The next generation komt nu ten einde, maar het project smaakt naar meer. Inmiddels zijn de voorbereidingen rond een tweede en zelfs een derde seizoen in volle gang.
Of dat met Stewart als het titelpersonage is, dat is nog even afwachten. Picard is in de serie namelijk ongeneeslijk ziek. Dat weerhoudt de breekbare gezagvoerder er in de dubbele slotaflevering niet van om toch nog een levensgevaarlijke missie te ondernemen, naar Coppelius, de thuisplaneet van zijn beschermeling Soji (Isa Briones). Intussen zitten de Romulans het gezelschap op de hielen.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip