TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De vlag ging uit bij de Star trek-fans toen ze hoorden dat er een nieuwe serie zou komen rond Jean-Luc Picard (Patrick Stewart). Het eerste seizoen van de reeks rond de kapitein uit Star trek: The next generation komt nu ten einde, maar het project smaakt naar meer. Inmiddels zijn de voorbereidingen rond een tweede en zelfs een derde seizoen in volle gang.
Of dat met Stewart als het titelpersonage is, dat is nog even afwachten. Picard is in de serie namelijk ongeneeslijk ziek. Dat weerhoudt de breekbare gezagvoerder er in de dubbele slotaflevering niet van om toch nog een levensgevaarlijke missie te ondernemen, naar Coppelius, de thuisplaneet van zijn beschermeling Soji (Isa Briones). Intussen zitten de Romulans het gezelschap op de hielen.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij