TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het gaat de rijke familie Praal al generaties lang bijzonder voor de wind. Om ervoor te zorgen dat dit zo blijft, hebben de familieleden een nauwe band en staat loyaliteit aan elkaar en pater familias Jack (Aus Greidanus sr.) voorop. In de eerste aflevering van de nieuwe dramaserie Swanenburg ontstaan barstjes in het bastion wanneer Dirk (Jan-Paul Buijs), de jongste zoon van de familie, in verband wordt gebracht met de dood van een vrouw.
Alleen door de gelederen te sluiten kan een schandaal worden voorkomen. Niet iedereen speelt echter volgens de regels. De première van de prestigieuze serie liep door de coronacrisis een jaar vertraging op, maar KRO-NCRV zet er nu vaart achter: Swanenburg is de komende vijf weken van maandag tot en met donderdag te zien.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Ewout: Gevaarlijke gevangenissen, Rogue Assassin
22:08Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten
14:03Realitykoppel Mike en Denise uit B&B Vol Liefde officieel uit elkaar
13:44Papa Jay krijgt ernstig auto-ongeluk