TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het gaat de rijke familie Praal al generaties lang bijzonder voor de wind. Om ervoor te zorgen dat dit zo blijft, hebben de familieleden een nauwe band en staat loyaliteit aan elkaar en pater familias Jack (Aus Greidanus sr.) voorop. In de eerste aflevering van de nieuwe dramaserie Swanenburg ontstaan barstjes in het bastion wanneer Dirk (Jan-Paul Buijs), de jongste zoon van de familie, in verband wordt gebracht met de dood van een vrouw.
Alleen door de gelederen te sluiten kan een schandaal worden voorkomen. Niet iedereen speelt echter volgens de regels. De première van de prestigieuze serie liep door de coronacrisis een jaar vertraging op, maar KRO-NCRV zet er nu vaart achter: Swanenburg is de komende vijf weken van maandag tot en met donderdag te zien.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'