TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De inmiddels 62-jarige actrice neemt duidelijk geen blad voor haar mond tijdens haar interview in Gijs op 10.
Het is alweer een paar maanden geleden dat naar buiten kwam dat Flodder een spin-off zou krijgen, compleet in het teken van Tatjana Simics personage Kees. Veel is er in de tussentijd echter nog niet gebeurd: de casting is immers nog altijd in volle gang. "Ik heb toevallig vanmorgen om 07:00 uur mijn tekst geleerd, want ik moest een casting doen, een soort van chemistry-casting met een aantal meisjes om te kijken of de klik er is", vertelt de actrice vandaag, En dat is niet zo gek: in de nieuwe afleveringen is haar karakter namelijk inmiddels moeder.
Voor Tatjana was het echter wel even wennen om weer te moeten acteren. "Ik was heel zenuwachtig, want in 1996 zijn we gestopt met Flodder en sindsdien heb ik nooit meer een tekst uit mijn hoofd geleerd of iets gedaan met films. Ik ben nu 62 geworden en dacht echt: kan ik het nog?" Die zorgen bleken uiteindelijk nergens voor nodig. "Het ging als een speer. Ik heb veel complimentjes gekregen."
Nu klinkt dat natuurlijk allemaal hartstikke leuk, maar belangrijker is: waar en wanneer kunnen we deze serie straks gaan kijken? Volgens Tatjana is het een productie van Videoland (in samenwerking met RTL) en RTL Duitsland. "Het wordt heel groot", aldus de actrice.
Lang hoeven we er echter niet op te wachten, als we Tatjana mogen geloven: "Ik geloof dat het voor begin 2026 is. We gaan nu snel aan de slag", zegt ze tot slot. Dat is alvast goed nieuws!
Roos Reedijk en Daan Alferink vormen stylingsduo in nieuw woonprogramma Huizenruilers
17:02Frank Jansen vertelt meer over 'uitgelekte' terugkeer op tv
16:41Wolter Kroes en dochter brengen na DNA Singers-optreden samen nummer uit
14:32Cheyenne Löhnen laat zich uit over mogelijke terugkeer Katja Schuurman in GTST
13:23'Smerige' confrontatie Angela de Jong in Goedenavond Nederland wordt druk nabesproken