TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De kinderen zijn bijna het huis uit, dus kunnen Paul en Anna eindelijk beginnen aan hun zeven vette jaren. Althans, dat hopen de hoofdpersonages uit Ten Minste Houdbaar Tot, een komische dramaserie van De Luizenmoeder-bedenker Jan Albert de Weerd en actrice Ingeborg Wieten.
Ricky Koole en Ruben van der Meer vertolken het echtpaar dat in werkelijkheid geen gelukkig huwelijk kent. Terwijl Paul promotie maakt bij een bedrijf voor paardenvoedingssupplementen, heeft Anna genoeg van haar huisvrouwenbestaan. Ze wil haar acteercarrière oppakken. En dan doet de overgang zijn intrede. Paul gaat mee naar de gynaecoloog voor emotionele steun, maar daar zit zijn vrouw helemaal niet op te wachten. En haar sollicitatiegesprek loopt ook nog eens uit de hand.
Ten Minste Houdbaar Tot is vanaf vanavond wekelijks om 20:34 uur te zien op NPO1.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten