TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een moord door een onzichtbare dader en een hightech-lastercampagne tegen een Britse minister: rechercheur Rachel Carey heeft in The Capture te maken met krachten die de samenleving kunnen destabiliseren. Het onderzoek naar een Chinees technologiebedrijf was een doodlopend spoor, maar mogelijk zijn er Russen in het spel.
In deze Britse misdaadthriller heeft Carey een idee om de dader uit z'n tent te lokken en te ontmaskeren. Daarvoor heeft ze wel de medewerking nodig van minister Isaac Turner.
Paapa Essiedu, die Turner speelt, wist eigenlijk niet goed waar hij ja op zei toen hij de rol accepteerde. "Ik heb het eerste seizoen pas bekeken toen we al halverwege de opnames van seizoen 2 waren", zegt hij in Daily Express. "Gelukkig was het erg goed!"
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar