TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De studio die speelfilms maakte van The Da Vinci code en de andere boeken van Dan Brown koos ervoor om The lost symbol over te slaan. In plaats daarvan kreeg dit boek een televisiebewerking en de hoofdpersoon een verjongingskuur.
In de tv-serie The lost symbol is Robert Langdon nog geen autoriteit in zijn vakgebied, maar een jonge professor aan het begin van zijn carrière. De Australische acteur Ashley Zuckerman nam de rol over van Tom Hanks.
In de aflevering van deze week maakt Langdon de piramide van de vrijmetselaars compleet met het laatste ontbrekende stuk. Het ontcijferen van de inscriptie kan beginnen. Hij moet er wel een beetje vaart achter zetten, want voor zijn ontvoerde mentor Peter Solomon (Eddie Izzard) begint de tijd te dringen.
Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr in verwachting van een tweeling
11:53Videoland deelt meer spannende beelden van het tweede seizoen van Máxima
11:33Terugkijken: Frits Sissing krijgt hoestbui tijdens finale Maestro
10:46LUBACH terug op tv: 'Stop met dit onderdeel, de kijker wil het niet'
10:00De tv-aanraders van Floortje Dessing: 'Deze serie was magisch'