TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De studio die speelfilms maakte van The Da Vinci code en de andere boeken van Dan Brown koos ervoor om The lost symbol over te slaan. In plaats daarvan kreeg dit boek een televisiebewerking en de hoofdpersoon een verjongingskuur.
In de tv-serie The lost symbol is Robert Langdon nog geen autoriteit in zijn vakgebied, maar een jonge professor aan het begin van zijn carrière. De Australische acteur Ashley Zuckerman nam de rol over van Tom Hanks.
In de aflevering van deze week maakt Langdon de piramide van de vrijmetselaars compleet met het laatste ontbrekende stuk. Het ontcijferen van de inscriptie kan beginnen. Hij moet er wel een beetje vaart achter zetten, want voor zijn ontvoerde mentor Peter Solomon (Eddie Izzard) begint de tijd te dringen.
B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Wadie: 'Onvervalste dramaqueen'
13:08Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
11:23Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'