TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In The Outlaws draait alles om zeven misdadigers die bij elkaar worden gezet, omdat ze een taakstraf hebben gekregen. En dat levert een hoop bijzondere momenten op.
Rani Rekowski (Rhianne Barreto) wordt ontmaskerd als dief. Ze wordt veroordeeld tot een werkstraf van 100 dagen en belandt met zes lotgenoten in een loods die ze moeten omtoveren tot buurthuis.
De misdadigers staan hierbij onder toezicht van supervisor Diane (Jessica Gunning), een ietwat gefrustreerde vrouw die meer van het leven had willen maken. En dat is erg herkenbaar voor Rani die vlak voordat ze werd opgepakt werd toegelaten tot de universiteit van Oxford.
Bekijk ook: alles over de hitseries van BBC First
In het tweede seizoen moeten de 'outlaws' nog steeds hun straf uitdienen, maar moeten ze ook de gevolgen van hun eerdere acties onder ogen komen. Ze hebben zich de woede van een drugsdealer op de hals gehaald en moeten snel een manier vinden om veel geld bij elkaar te sprokkelen. De misdadigers moeten elkaar leren te vertrouwen om zichzelf te kunnen redden.
The Outlaws is vanaf 26 september elke maandag om 21:00 uur te zien bij BBC First.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'