TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het succesvolle The Responder was nooit tot stand gekomen als Tony Schumacher - schrijver van de serie en voormalig politieagent - het advies van dramaproducent Jimmy McGovern niet had opgevolgd. Toen McGovern het dertig pagina’s tellende script als opzetje las, stelde hij aan Schumacher voor om alles weg te gooien en over zijn eigen ervaringen als politieman te schrijven. “Dat was een briljant advies”, zegt Schumacher hierover.
In het spannende slot van dit Britse drama is het aan Chris Carson om aan Jodie te vertellen dat haar vriend Carl is omgekomen. Zij eist zwijggeld. Dat geld - in de vorm van coke - zit in een tas die nog ergens rondslingert. En er is meer op te lossen, vooral het huwelijk van Chris en Kate. De vraag is of dat na alles nog te lijmen is.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)