TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Op de uitreiking van de Bafta TV Awards viel The Sixth Commandment vorige maand twee keer in de prijzen. Het waargebeurde drama kreeg de prijs voor beste miniserie en Timothy Spall ging naar huis met de Bafta voor de beste hoofdrol.
Spall geeft een hartverscheurende vertolking van Peter Farquhar, een gepensioneerde docent die ten prooi valt aan oud-leerling Ben Field (Éanna Hardwicke). In deze laatste twee afleveringen ziet de politie verbanden tussen de dood van Peter en zijn buurvrouw Ann (Ann Moore-Martin). De dagboeken van Peter bevatten verontrustende informatie die in de richting van de dader wijst.
"De serie is een ode aan de slachtoffers", zegt Spall, "en aan hun dappere familieleden die uit liefde hebben gevochten voor gerechtigheid."
The Sixth Commandment is op zaterdag 8 juni om 22:59 uur te zien op NPO 2.
Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1