TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Met zijn leugens en halve waarheden heeft psycholoog Joe O’Loughlin (Aidan Turner) zich behoorlijk in de nesten gewerkt. Al het bewijsmateriaal rond de moord op Catherine wijst nu in zijn richting en alleen zijn minnares Cara kan hem een alibi verschaffen. Als Joe haar opzoekt doet hij echter een vreselijke ontdekking. De arts in het nauw ziet geen andere uitweg dan te vluchten, en dat maakt hem in de ogen van rechercheurs Ruiz en Devi (Shaun Parkes en Anjli Mohindra) natuurlijk alleen maar verdachter.
De Britse misdaadserie The Suspect is gebaseerd op het eerste deel in de Joseph O'Loughlin-reeks van de Australische misdaadauteur Michael Robotham. De psycholoog keerde nog acht keer terug, maar het is nog niet duidelijk of deze boeken ook verfilmd worden.
The Suspect is op dinsdag 30 juli 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari