TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
John Darwin (Eddie Marsan) koopt een oud huis aan de kust en meteen ook maar het buurhuis, dat hij hoopt te verhuren. Beide panden hebben echter groot onderhoud nodig, en al snel beseffen John en zijn vrouw Anne (Monica Dolan) dat ze een financieel gat voor zichzelf hebben gegraven. Dan krijgt John een idee dat hen voor een zo goed als zeker faillissement kan behoeden.
De Britse miniserie The Thief, His Wife and the Canoe is gebaseerd op een waargebeurde zaak uit 2002, waarin de 51-jarige John Darwin spoorloos verdween nadat hij met zijn kajak de zee op was gegaan. Wat niemand wist - zelfs hun eigen kinderen niet - was dat de doodgewaande John springlevend was en zich schuilhield in het buurhuis, in afwachting van de uitbetaling van zijn levensverzekering.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show