TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Op Instagram deelt hij namelijk nu een fijne reeks foto's!
Lees ook: Dit moet je weten over Henks zoon Jonathan in GTST
Een kleine maand na het vertrek van Dorian Bindels is soapserie Goede Tijden, Slechte Tijden weer een nieuwe hunk rijker. Niemand minder dan Thijs Boermans kruipt namelijk de komende tijd in de rol van Jonathan, de zoon van opa Henk. Henk zal in eerste instantie zijn claim weerleggen, maar de vraag is of dat zo blijft als de jonge jongen hem confronteert met de naam van zijn moeder. Eén ding is zeker: de familie Verduyn zal vanaf nu nooit meer hetzelfde zijn.
De meeste kijkers zullen Thijs vooral kennen van zijn deelname aan Expeditie Robinson, maar ook acteerervaring heeft hij zeker geen gebrek. Hij speelde de afgelopen jaren al mee in series als SpangaS, Oogappels, Keizersvrouwen en de Videoland-serie Follow de SOA. Hij is tevens het broertje van Bobby Boermans, de regisseur van onder meer Mocro Maffia en Het Gouden Uur.
Hoewel Thijs zelf weinig woorden vuilmaakt aan zijn komst in de soapserie, deelt hij wel wat leuke backstagebeelden op zijn socials. Bekijk ze snel hieronder!
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL4.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij