TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze maakten nogal een heftige gebeurtenis mee in Uruzgan en daar worstelen ze stuk voor stuk mee. Ook wanneer ze thuis zijn gebeurt er iets tragisch waardoor ze elkaar voor het eerst sinds de missie weer zien.
Het is een en al ellende want ze strijden ook nog voor erkenning aan het thuisfront en enkele van de militairen zijn tot alles bereid om dat te bereiken. Een paar anderen doen juist alles om te voorkomen dat de boel escaleert.
De cast bestaat uit o.a. uit Bram Suijker, Lykele Muus, Jouman Fattal, Melody Klaver, Henk Poort, Carine Crutzen, Frans van Deursen en Ariane Schluter.
Thuisfront is vanaf 9 mei vier weken lang iedere zondag te zien om 20.20 uur op NPO 3
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia