TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Zweedse strafrechtadvocaat en auteur Jens Lapidus schrijft misdaadboeken over de onderwereld van Stockholm. Heel bekend is zijn Snabba Cash, dat een succesvolle verfilming kreeg. Ook de serie Top Dog komt uit de pen van Lapidus.
In het eerste seizoen vormde advocaat Emily Jansson (Josefin Asplund) een opmerkelijk duo met voormalige gedetineerde Teddy Maksumic (Alexej Manvelov), wiens hulp ze inschakelde voor haar onderzoek naar een ontvoerde CEO. Daar bleef het niet bij, want het klikte tussen Emily en Teddy en in dit tweede seizoen zijn ze nog steeds bij elkaar.
In deze eerste aflevering van het tweede seizoen wil Teddy zijn leven beteren en een legitiem bedrijf beginnen. Ondertussen gaat Emily aan de slag voor een miljardair die niet zuiver op de graat blijkt te zijn.
'Dit kost The Passion 2026'
13:22Monique Hansler is in feeststemming en wel hierom
12:40Gemengde reacties op terugkeer Meilandjes: van 'Zo leuk' tot 'Nog steeds niet verlost'
12:13Albert Verlinde terug naar RTL Boulevard? 'Alle opties liggen open'
10:05Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten