TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Phoebe Waller Bridge speelt de hoofdrol en schreef de serie ook nog eens. De reeks gaat over het liefdesleven van Fleabag, dat vrij vertaald slons betekent. Ze is een in Londen wonende aan sex verslaafde twintiger, die porno kijkt en de een na de andere man haar bed in sleept. Ze worstelt met het gemis van haar overleden moeder, haar emotioneel afwezige vader (gespeeld door Bill Paterson) en het feit dat haar beste vriendin zelfmoord heeft gepleegd.
Daarnaast runt ze vrij onsuccesvol een café en kan ze slecht overweg met haar stiefmoeder (een rol van Oscar-winnares Olivia Colman). Af en toe richt Fleabag zich rechtstreeks tot de kijker, net zoals Frank Underwood dat in House of cards deed.
Fleabag won dit jaar zes Emmy’s, waaronder die voor Beste Comedyserie en Beste Actrice in een Comedyserie, waarmeer Phoebe Waller Bridge de held van de avond werd. Ze schreef eerder al het eerste seizoen van het ook al bejubelde Killing Eve.
Net5 gaat er meteen lekker hard in. Het zendt vanaf 12 november om 21.30 uur wekelijks dubbele afleveringen uit.
EO komt met nieuwe serie over verdwenen vissersschepen
11:40Kopen Zonder Kijken terugkijken? 'Dit is het latte frappuccino-huis van Jazz en Soraya'
11:40Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro