TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Papadag volgt zes vaders die het vaderschap proberen te combineren met de rest van hun leven. Bouzian, alias DJ Bouz (Hassan Salah Slaby) wil nu hij zelf vader is, weten wie zijn tot dan toe onbekende vader is. Een zoektocht die niet zonder slag of stoot gaat.
De werkloze tweede-kans-vader Louis (Hajo Bruins) die zich min of meer heeft neergelegd bij zijn rol als huisman, krijgt zijn handen vol aan zijn oude moeder en zijn zoon Jelle uit zijn eerste huwelijk. Elektricien Ronnie (Ruben van der Meer) die nooit meer de bouw in wil, komt maar niet aan nieuw werk en worstelt met zijn rol als man en vader.
De politiek correcte ambtenaar Martijn (Guido Pollemans) probeert zijn scheiding te verwerken en gaat een nieuwe heftige relatie aan met een vrouw van zijn theatersportgroepje. Het gaykoppel en tevens wensvaders Thijs (David Lucieer) en Sadiq (George Tobal) die met een lesbisch stel in zee waren gegaan, staan op het punt vader te worden. Als de baby eenmaal geboren is, doen ze hun best het ouderschap met de moeders te delen.
Papadag vanaf zondag 5 juli om 20.25 uur op NPO 3
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken