TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
BNNVARA maakte vandaag bekend dat de opnamen voor het tweede seizoen van Oogappels dit najaar van start gaan. Die reeks is dan volgend voorjaar te zien.
In Oogappels staan vier gezinnen centraal met al hun problemen en obstakels. De hoofdrollen worden gespeeld door Bracha van Doesburgh, Malou Gorter, Ramsey Nasr, Maryam Hassouni, Jeroen Spitzenberger, Eva van der Gucht en Mike Libanon. Zij keren allen terug in het tweede seizoen. De serie is van de hand van Frank Houtappels die ook verantwoordelijk is voor succesvolle series als Gooische vrouwen en 't Schaep met de 5 pooten.
Mag ik even zeggen dat ik met veel plezier kijk naar #oogappels ? Heb ik niet heel vaak met Nederlands drama dus chapeau @BNNVARA — bill wolters (@wolmerk) 7 maart 2019
De serie #Oogappels is echt een dark horse. Elke week beter. Vijf sterren wat mij betreft. #bnnvara — Margot Jamnisek (@Margotjamnisek) 7 maart 2019
Who needs Netflix als er series zoals #oogappels bestaan? — Lansje Rensink (@RensjeLansink) 8 maart 2019
Dikke shoutout naar #oogappels. Zou elke ouder of ouder in spe moeten kijken. En ik hou m’n hart vast voor als mijn kinderen 10 jaar ouder zijn😬 — Marijke (@marijkeonline) 7 maart 2019
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland