TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een veelbelovend forensisch psycholoog eindigt dood op een vuilstort. Rechercheur Vera Stanhope (Brenda Blethyn) onderzoekt waarom deze Joanne Caswell moest sterven. Niemand lijkt een motief te hebben. Tot Vera erachter komt dat Joanne een oude zaak rond een ex-gevangene aan het onderzoeken was.
Blethyn moest in deze eerste aflevering van alweer het negende seizoen van de serie meteen aan de bak. Filmen op een stinkende vuilstort bleek namelijk geen pretje, zo vertelde de hoofdrolspeelster aan een lokale Schotse krant.
"Het was midden in de zomer, en de stank was af en toe zo erg dat we maskers moesten opzetten. Maar ik deins nergens voor terug. Als iets moet gebeuren, dan moet het gebeuren. Wat wil je dan? Niemand anders gaat dit voor je doen."
Deze herhaling van Vera is op donderdag 23 januari 2025 om 20:25 uur te zien op RTL 8. (HH)
Vanavond op TV: Nederland op film, The voice of Holland, A Day to Die
19:11Dennis van der Geest verlengt contract bij Talpa
18:00B&B Vol Liefde-baby op komst: Joy en Dani verwachten een kindje
16:40De streamingtip van de week: The Rip op Netflix
15:29Zo kwam Erik de Vogel bij Goede Tijden, Slechte Tijden terecht