Serie
Makers van Undercover maken nieuwe serie De Kraak
Esther Hut
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 16-03-22 10:22

Vanaf 8 april is de Vlaamse thrillerserie De Kraak namelijk in Nederland te zien. De serie is gebaseerd op een waargebeurd verhaal en gaat over de computernerd Jeremy Peeters die een anoniem leven leidt en nog nooit met justitie in aanraking is gekomen. Maar wanneer de 20-jarige IT-student een hackerswedstrijd wint, vraagt een oplichtersbende hem om een internationale bank digitaal te kraken.
Met zijn hulp willen ze de grootste bankroof aller tijden plegen en 350 miljoen euro buitmaken. Voor hij het goed en wel beseft, zit Jeremy in een rollercoaster van intriges, misleiding, geld en geweld.
Tijmen Govaerts
De hoofdrol van Jeremy wordt gespeeld door Tijmen Govaerts. Hij speelde onder in de films Wij en Girl, de film die een Gouden Palm kreeg op het Filmfestival van Cannes.
De Kraak is vanaf 8 april wekelijks om 20:30 uur te zien bij Veronica. Direct na de uitzending is de serie ook op Prime Video te bekijken.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Je kunt Black Panther: Wakanda Forever nu zien bij Pathé Thuis
Black Panther: Wakanda Forever was een van de best bezocht bioscoopfilms van 2022. En nu kun je de superheldenfilm kopen bij Pathé Thuis voor 15,99 euro .
BN'ers halen herinneringen op aan All Stars en Nirvana in Het Beste van de Jaren 90
Verschillende gasten halen in de slotaflevering van Het Beste van de Jaren 90 herinneringen op aan de in de jaren 90 populaire Nederlandse film All Stars, over een amateurvoetbalelftal. Ze blikken ook terug op het grunge-album Nevermind van de band Nirvana.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 12:51Op deze manier zorgt Netflix ervoor dat je geen account meer kan delen
12:00Bas Hoeflaak gaat viraal met zijn fluit in Last One Laughing
09:59De beroemdste psycholoog ter wereld, Dr. Phil, stopt ermee
09:24De TV van gisteren: 1 miljoen kijkers zien Martijn en Nicole alweer scheiden
22:49Kijkers van De Slimste Mens dol op Vlaming Erik van Looy