TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Heb je genoten van de nieuwe Nederlandse ziekenhuisserie Dag & Nacht? Maak je dan alvast maar op voor een tweede seizoen!
Scenarioschrijver en hoofdrolspeler Kim van Kooten werkt namelijk aan een vervolg, meldt AD.nl.
Er gaat wel het een en ander veranderen in de nieuwe reeks. Zo is nu al duidelijk dat er een andere - nog onbekende - afdeling van het fictieve ziekenhuis centraal staat. Dat Kim van Kooten terugkeert in de serie staat ook vast.
De AVROTROS-serie draait om klinisch verloskundige Ella (Kim van Kooten), die het hoofd van de beste kraamafdeling van Nederland is. Zware werkomstandigheden en een personeelstekort zorgen voor veel stress in het ziekenhuis. Dat gaat ten koste van de privélevens van Ella en haar collega's. En dan heeft Ella ook nog eens een affaire met haar getrouwde collega-arts Jerry (Benja Bruijning). Veel drama, liefde en intriges dus.
Wanneer het tweede seizoen van Dag & Nacht te zien is, is op dit moment nog niet bekend. Heb je de serie nog niet gezien, maar ben je wel nieuwsgierig geworden? Je kunt 'm bingen via NPO Plus.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie