TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Heb je genoten van de nieuwe Nederlandse ziekenhuisserie Dag & Nacht? Maak je dan alvast maar op voor een tweede seizoen!
Scenarioschrijver en hoofdrolspeler Kim van Kooten werkt namelijk aan een vervolg, meldt AD.nl.
Er gaat wel het een en ander veranderen in de nieuwe reeks. Zo is nu al duidelijk dat er een andere - nog onbekende - afdeling van het fictieve ziekenhuis centraal staat. Dat Kim van Kooten terugkeert in de serie staat ook vast.
De AVROTROS-serie draait om klinisch verloskundige Ella (Kim van Kooten), die het hoofd van de beste kraamafdeling van Nederland is. Zware werkomstandigheden en een personeelstekort zorgen voor veel stress in het ziekenhuis. Dat gaat ten koste van de privélevens van Ella en haar collega's. En dan heeft Ella ook nog eens een affaire met haar getrouwde collega-arts Jerry (Benja Bruijning). Veel drama, liefde en intriges dus.
Wanneer het tweede seizoen van Dag & Nacht te zien is, is op dit moment nog niet bekend. Heb je de serie nog niet gezien, maar ben je wel nieuwsgierig geworden? Je kunt 'm bingen via NPO Plus.
Tunnelvisie met Thomas: 'Is dit een klassieke aanwijzing naar Nathan?'
12:30The Tribute terugkijken? Coming on Strong speelt Twilight Zone
12:24Video: Viktor Verhulst gaat trouwen met vriendin Sarah Puttemans
11:00Finale van Wie is de Mol? 2025 is live bij te wonen
10:12Deze RTL4-programma's zijn voortaan meerdere keren per week op tv te zien